ایجاد اشتغال در روستاها با احداث گلخانه‌های کوچک مقیاس
یکشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
16 بازدید

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، بیژن لطفی در جلسه ستاد گلخانه‌های شهرستان آبیک اظهار کرد: تاکنون سه مورد ازمجتمع‌های گلخانه‌ای، 20 مورد گلخانه، 6 مورد سایه‌بان و چهار گلخانه کوچک مقیاس در شهرستان آبیک شناسایی شده است.

وی افزود: دو واحد گلخانه، سه واحد سایه‌بان و یک واحد گلخانه کوچک مقیاس در مرحله‌ احداث و بهره‌برداری قرار داردو سه واحد گلخانه هم در حال احداث است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک ادامه داد: یک مورد واحد گلخانه از سامانه کارا و یک مورد واحد گلخانه از صندوق توسعه ملی تسهیلات دریافت کرده‌اند این در حالی است که دو مورد مصوبه تسهیلات کارا و یک مورد مصوبه صندوق توسعه ملی در زمینه گلخانه برای دریافت تسهیلات به تصویب رسیده است.

لطفی اضافه کرد: چهار مورد پرونده واحدهای گلخانه در کمیسیون تخصصی آب در شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین در حال بررسی است و یک مورد مشکل چاه مشترک، یک مورد فرم شماره یک و یک مورد هم صدور مجوز از اداره آب روستایی در دست بررسی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: دو واحد گلخانه با عدم موافقت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مواجه بوده و پیگیری سه مورد گلخانه از سوی نظام مهندسی و صدور مجوز دو مورد از سوی این سازمان در مرحله ‌رسیدگی قرار گرفته است.

این مسؤول تصریح کرد: احداث گلخانه‌های کوچک مقیاس موجب ایجاد مشاغل کوچک در روستاها می‌شود.

آگهی استخدام
نیازمندیهای استخدامی
استخدام استانی
استخدامی
آزمون استخدامی
شغل
استخدام
کار
کارگویا
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر